Parketové podlahy Boen

Dřevěné parketové podlahy Boen

Spolu s koupí dřevěné parketové podlahy BOEN si domů kupujete kvalitu, invenci, ale také respekt k přírodě samotné a zdrojům, které nám poskytuje. Její norský výrobce se pyšní mnohaletou tradicí, kdy historie jejich výroby sahá až do poloviny 17. století.

Krásná podlaha zvýrazní a doplní každou místnost. Dřevěné podlahy BOEN jsou navíc nadčasové a dokážou přinést moderní eleganci do jakéhokoliv domu, bytu nebo třeba i kanceláře. Přirozená krása použitého dřeva vydrží roky. Takovéto přírodní podlahy totiž nestárnou, ale zrají. Neustále působí hřejivě. A jejich odolnost přináší neopakovatelný komfort a příjemný pocit.

Dřevěné podlahy BOEN pochází přímo z vlastní pily, která řeže ten nejlepší materiál exkluzivně přímo pro následnou výrobu parket. Díky tomu můžete mít doma na podlaze to nejkrásnější a nejkvalitnější dřevo. Takové, jež pod kontrolou od samého začátku vysychalo přímo na pile, a tak je ochráněno od případného praskání, které se může následkem změn klimatických podmínek běžně projevit při pokládce.

Široká škála povrchů i barev

Mezi další výhody podlah BOEN patří široká škála povrchů, ale i barev, ze kterých můžete pro svou podlahu vybírat. Je již na vaší volbě, jaký vzhled a odolnost podlahy BOEN zvolíte. Kvalita našich dřevěných podlah je však pro nás rozhodující prioritou. Stejně tak jako druhá velmi podstatná vlastnost těchto parket – jednoduchost pokládky. Ať už se rozhodnete podlahu instalovat sami nebo si na to pozvete naše dokonale proškolené odborníky, parkety BOEN zaručují díky patentovanému zámkovému systému BOEN rychlost, jednoduchost, ale i čistotu celé práce.

Kontaktujte nás

Naše společnost Floorpark je přímým dovozcem těchto velmi kvalitních, ale zároveň cenově dostupných podlah a tak ve spolupráci s námi můžete mít jistotu, že budete spokojenými zákazníky. U nás se vašim požadavkům budou věnovat lidé, kteří své práci skutečně rozumí a mají praktické zkušenosti ne jen s pokládkou a využitím zvolené podlahy, ale i s její údržbou. A tak vám dokážou vždy ochotně a kvalifikovaně poradit už během vašeho rozhodování.