Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy z masivu

V době, kdy si většina lidí zařizuje byty z plastových imitací, získává dřevo znovu na svojí oblibě. Spojuje v sobě totiž všechny dobré vlastnosti svých napodobenin. Navíc si můžete být jistí, že při správném ošetřování, tuhle podlahu jen tak měnit nebudete. Masivní dřevěné podlahy totiž mají dlouhou životnost, jsou mechanicky odolné, teplé, příjemné a umožňují volbu povrchové úpravy. Dřevo lze renovovat broušením a lakováním.

Můžete si vybrat z masivní krytiny - z jednoho kusu nebo plovoucí třívrstvé „Doporučuji spíše třívrstvou než celodřevěnou variantu, protože v prostoru méně pracuje a nekroutí se,“ radí Josef Halva.

V nabídce Floorparku jsou nejrůznější dřevěné podlahy ve všech dekorech – od přírodního dubu až po nátěry imitující vzácné dřeviny. Dřevěné podlahy Boen pochází přímo z vlastní pily, která řeže materiál jen pro následnou výrobu parket. Holandský výrobce BerryAlloc se soustředí dokonce na velmi odolnou úpravu dřevěné podlahy, tak aby vydržela nápor v hotelích, restauracích, obchodech či muzeích. Stejně tak ale umí precizně zpracovat prkna do velkých prostor nebo do útulných obývacích pokojů. Na výběr máte paletu až 20 odstínů od nejsvětlejších až po černé. Podobně jako u vinylové podlahy i zde se můžete rozhodnout pro jednoduchý montážní systém Ultraloc.

Ceník dřevěných podlah

Cena dřevěné podlahy se pohybuje v rozmezí 750 Kč/m2. Pro srovnání, laminátové podlahy seženete v rozmezí 200-800 Kč/m2.

Dřevěné podlahy - Floorpark Brno
Masivní dřevěné podlahy
Montáž dřevěných podlah v Brně