Koberce

Koberce pro každý prostor

Klasika, která se vrací. Stále častěji si totiž lidé v bytech užívají vlastností koberců jako je snižování hluku, zlepšení akustiky místnosti, tepelné izolace, a v neposlední řadě také jeho příjemné měkkosti. „Když jsme na začátku jezdili do továren v Anglii, otevřela se nám možnost dodávat do českých hotelů ty nejkvalitnější koberce, které u nás nebyly k dostání. Od té doby se toho hodně změnilo.

Máme koberce různých typů, barev

V nabídce máme tisíce vzorků koberců a umíme poradit každému zákazníkovi,“ popisuje Josef Halva. Ve Floorparku si vyberete ze všech druhů - od zátěžových, přes klasickou metráž, čtverce a kusové. Vývoj ve vláknech stále postupuje a současné koberce, ač jsou většinou syntetické, vypadají jako ty přírodní a drží s nimi krok i v komfortu. Zájem ale neopadá ani o přírodní vlněné typy. Novinkou jsou koberce s vláknem z bambusu. Kusové koberce si zas můžete složit z různých kousků a vytvořit tak originální tvary a přizpůsobit velikost, případně obojí variabilně měnit.

„Hitem jsou pastelové barvy - fialkové, modravé, růžové, tyrkysové - s vysokým jemným vlasem. Převládají jednobarevné nebo s jednoduchým vzorem. Jako jediní v Česku dokážeme zajistit potisk koberce vlastním vzorem nebo fotografií na jakýkoli typ a velikost koberce,“ dodala Petra Halvová z prodejny.

Pokládání koberců v Brně
Koberce do dětského pokoje
Moderní koberce