Kobercové čtverce

Kobercové čtverce

Není to tak dávno, co byly celoplošné koberce nedílnou součástí většiny českých domácností. Pak je na nějakou dobu vystřídaly moderní povrchy jako dlažba, PVC, linoleum, plovoucí podlahy či vinyl. Ale protože každá móda se jednou vrátí, koberce jsou zpět. Ovšem nabídka se od té, kterou pamatujeme ze svého dětství, výrazně liší. Ne každý si vybere ze široké nabídky na trhu. Pokud i vám připadají plošné koberce nudné, , ale zároveň máte rádi pocit tepla a měkkosti, můžete zapomenout na dilema, zda do koberce půjdete nebo ne. Sáhnete-li po kobercových čtvercích, můžete si koberec poskládat podle své fantazie a vkusu. Kromě toho, že přesně zapadne do interiéru vašeho bytu, máte také jistotu, že máte doma skutečný originál. Navíc variace, kterou si vymyslíte, rozhodně není natrvalo!
„Je to hravé puzzle. Můžete si na začátek poskládat designově čistý povrch, a když se vám za půl roku omrzí, můžete z něj udělat kreativní divočinu. Jsou natolik variabilní, že se hodí do předsíní, kanceláří, hotelových pokojů i dětských pokojíčků. Nejdřív z nich můžete poskládat člověče, nezlob se a až děti odrostou, předěláte je na šachovnici,“ popisuje výhody čtverců Josef Halva. Hravý prvek není však jedinou devizou kobercových čtverců. Samozřejmostí je vysoká kvalita materiálu. Specializujeme se na klasické smyčkové koberce s nízkým vlasem, obzvláště vhodné do zatěžovaných prostor. Můžete s nimi vybavit nejen kuchyň, chodbu či dětský pokoj, kde koberce dostávají často zabrat, ale hodí se i do veřejných prostorů - kanceláře, hotely, kongresové sály.
Další výhodou jsou rozměry: snadno si je odnesete pěkně zabalené ve skladných komíncích. Nemusíte se tak stresovat, jestli se vám desetimetrový koberec vleze do auta nebo řešit, že rozměry vaší domácnosti tak úplně nesouhlasí s rozměry nabízených metrážových koberců. Jednoduše přijedete na prodejnu a za chvíli už můžete doma tvořit své dílo.

Kobercové čtverce - kanceláře Microsoft
Kobercové čtverce do kanceláře
Variabilní kobercové čtverce