Reference


Potřebujete vyměnit podlahu v bytě nebo Vás čeká rekonstrukce domu? Obraťte se na nás, specializujeme se na prodej podlah v Brně. Dovážíme pro Vás kvalitní a cenově dostupné podlahové krytiny ze zahraničí. Nabízíme Vám velkou škálu podlah a poradenství v tom, jaký typ si máte zvolit. Při výběru záleží na tom, jak budete podlahu využívat a zatěžovat ji.

Oblíbenou klasikou jsou koberce. Pokud s příchodem zimy přemýšlíte o zateplení Vašeho domova, koberec je správnou volbou, protože udrží teplotu v místnosti. Dobře vybraný koberec ovlivní dojem z místnosti, světlý koberec opticky zvětší místnost, tmavý jej naopak zmenší. Koberec také pohltí hluk z okolí a je příjemný na pohled i na dotek. Na výběr máme metrážové i jedinečné kusové koberce. V nabídce barev najdete i v současnosti velmi moderní, pastelové barvy. Také Vám jako jediní v Brně nabízíme originální koberec vzniklý díky potisku z Vaší fotografie.

Další možností, jak obměnit svoji podlahu, jsou vzhledově originální dřevěné podlahy. Přírodní krása dřeva dodá místnosti specifické klima a se dřevem máte zaručenou dlouhou životnost podlahy. V naší nabídce dřevěných podlah v Brně máme různé dekory, vybrat si můžete až z 20 odstínů. Po čase užívání můžete změnit jejich povrchovou úpravu, například lakováním podlahy.

Velmi oblíbené pro svoji odolnost jsou také laminátové podlahy. Snadno se udržují, hodí se skvěle pro podlahové vytápění. Pořízení laminátových podlah není nákladné na Vaši peněženku. V naší prodejně v Brně si vyberete vhodný design podlahových desek tak, aby se hodil do Vašeho interiéru.

S podlahou od nás z Brna budete spokojení, jednoduše proto, že víme, po čem chcete chodit!