Servis

Servis

Když tvrdíme, že děláme servis, tak se můžete spolehnout, že to je se vším, co k tomu patří. Byli jsme mezi prvními v Česku, kteří se vydali pro podlahy na Západ. A nejen proto víme, že každý typ je ojedinělý a potřebuje speciální péči. Od pokládky, přes údržbu až po její strhnutí.

Věnujeme se všem typům zákazníků. Naši zkušení zaměstnanci rozumí potřebám studentů, rodin s dětmi i seniorů. Dodáváme do škol, tělocvičen, úřadů, obchodních center i luxusních hotelů. Byla nám také svěřena podlaha v rekonstruované památce UNESCO – vile Tugendhat.

Co znamená SERVIS PRO ZÁKAZNÍKA

Stavíme na zkušenostech

Díky našim dlouholetým zkušenostem umíme najít vždy to nejlepší řešení. Podlahám se totiž věnujeme naplno od devadesátých let. Neuměli jsme dobře anglicky, neměli jsme podrobné mapy a vlastnili jsme oprýskanou škodovku. Ale i tak jsme se po převratu vydali po továrnách v Holandsku, Anglii, Francii, Česku… doba se změnila, ale naše zapálení zůstalo. A protože jsme většinu toho, co jsme z Evropy dovezli, také u zákazníků položili, můžeme prohlásit, že tomuto oboru rozumíme od A do Z.

Kvalita není drahá

Víme, že kvalita se nepozná podle toho, kolik daný výrobek stojí. Jezdíme do továren po celé Evropě. Mluvíme s lidmi, kteří konkrétní podlahu vyrábí. Známe původ každého prkna, koberce, linolea nebo vinylového dílce. Jen tak si totiž můžeme být jistí tím, že vám neprodáme nic, za co bychom se později mohli stydět. A protože s výrobci spolupracujeme už tolik let, můžeme vám také nabídnout ceny, které toto přátelství dokazují.

Máte si z čeho vybírat

Přejete si vinylovou podlahu, nebo toužíte po dubových prknech? Potřebujete levnější PVC nerozpoznatelný od dřeva nebo kamene? Je pro vás vhodnější koberec s vysokým nebo nízkým vláknem? A víte, že si na něj můžete nechat vytisknout svůj oblíbený obraz nebo fotografii rodiny? Toužíte po luxusních leštěných kamenných podlahách a nábytku? Známe fintu, která vám ušetří statisíce korun. O tom, že si máte z čeho vybírat, se přijďte přesvědčit sami na naši prodejnu. Tisíce vzorků, které zde máme, asi nestihnete probrat. Náš zkušený personál ale bude vždycky vědět, kam sáhnout.

Rozhodujte se až doma

Vybrali jste si dekor a materiál? Ještě nekončíme. Zajedeme k vám a zjistíme, zda jsme sáhli správně. Všechno pečlivě změříme, vyhodnotíme kvalitu podkladu a poradíme vám, jak pokračovat dál. Ušetříte tím nejen peníze, ale i čas a zmařenou práci.

Pokládku a ošetření svěřte specialistům

Umíte si správně připravit podklad pro novou podlahu? Tušíte, k čemu slouží podložka pod plovoucí podlahou a jak má být silná? Víte, jaký je rozdíl mezi pokládkou přírodního linolea a PVC? Umíte zacházet s tkaným kobercem? Znáte postup skládání vícevrstvých parket? Máte při pokládce vinylové podlahy zajištěnou správnou teplotu, aby se vám dílce neroztáhly, nebo naopak nezkřehly? Vlastníte kapovací a pokosovou pilu? Vůbec nevadí, pokud si na tuto práci nevěříte, nebo nevíte koho oslovit. Náš sehraný tým nedělá každý den nic jiného. Umíme brousit potěry, stěrkujeme, sanujeme staré podklady, opravujeme trhliny, nanášíme hloubkovou penetraci. Likvidujeme odpad, měříme vlhkost. Zkrátka, víme jak vaši podlahu položit a ošetřit tak, aby vám vydržela co nejdéle, a vy jste ji nemuseli za pár let znovu měnit.